Prečo Gemioptal® Forte?

Prípravok Gemioptal® FORTE je doplnok stravy obsahujúci prírodné karotenoidy luteín a zeaxantín, získané z rastliny nechtíka lekárskeho, extrakt z čučoriedky a extrakt z hroznového semienka. Luteín a zeaxantín sú základné stavebné prvky sietnice a je potrebné ich neustále dopĺňať. Extrakt z čučoriedky a z hroznového semienka majú silné antioxidačné účinky. Ženšen je najčastejšie užívanou exotickú bylinou. Slúži ako kompenzácia stresu, ktorý má neblahý vplyv na ľudský organizmus.


Gemioptal® FORTE slúži najmä ako prevencia vzniku veľmi závažného ochorenia, ktorým je Vekom Podmienená Makulárna Degenerácia (VPMD).

Zloženie produktu nie je náhodné. Je vedecky podložené výsledkami medzinárodných štúdií, ale tiež skúsenosťami odborníkov očnej kliniky Gemini, predovšetkým prim. MUDr. Pavlom Stodůlkom, Ph.D. a prim. MUDr. Pavlom Čejkom.

Dávkovanie + zloženie

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v dobre uzavretom obale.

 

Moja objednávka

0,- €
zobraziť
Práve sa nachádzate: Gemioptal TOP Q » Gemioptal Forte » Gemioptal Forte