Prečo Gemioptal® TOP Q?

Gemioptal® TOP Q je jedinečný prípravok vyvinutý očnou klinikou Gemini. Obsahuje zeaxantín a ako jediný prípravok na slovenskom trhu FloraGLO® luteín. Luteín a zeaxantín sú základné stavebné prvky makulárneho pigmentu a je potrebné ich neustále dopĺňať. Makulárny pigment môžeme prirovnať k vnútorným slnečným okuliarom, ktoré oči chránia pred každodenným zaťažením slnečným žiarením, dlhodobou prácou pri počítači a oslňovaním svetlami automobilov. FloraGLO® luteín, obsiahnutý v prípravku Gemioptal® TOP Q je organizmom ľahšie vstrebateľný ako luteín, ktorý obsahujú bežné prípravky. Vstrebateľnosť tohto luteínu naviac zvyšuje použitá patentovaná technológia Actilease.

Okrem toho obsahuje Gemioptal® TOP Q 15mg zinku a 250mg DHA (zložka Omega 3 mastných kyselín) v jednej kapsule. Tak vysoké množstvo DHA nemá žiadny iný prípravok na trhu. Konzumácia tohto množstva DHA a zinku denne má priaznivý vplyv na zrak, správnu funkciu mozgu a srdca.

Za zložením produktu stoja vedecky podložené výsledky medzinárodných štúdií a skúsenosti odborníkov očnej kliniky Gemini. Všetky zložky Gemioptal® TOP Q sú nevyhnutné pre správnu funkciu zraku. Podľa internej štúdie očnej kliniky Gemini došlo k 23% mu nárastu hustoty makulárneho pigmentu počas 3 mesačnej terapie (23 subjektov hodnotenia, 16 žien, 7 mužov, priemerný vek 49 rokov, používaná 1 kapsula prípravku denne, merané funduskamerou Visucam 200).

Užíva sa iba jedna kapsula denne, ktorá obsahuje nevyhnutnú dennú dávku pre správnu funkciu zraku!

 
Denná dávka obsahuje: Obsah v 1 kapsuli % ODD*
Rybí olej 530 mg -
z toho DHA 250 mg -
Luteín FloraGLO® 10 mg -
Zeaxantín Optisharp® 2 mg -
Zinok 15 mg 150

% ODD = % odporúčanej dennej dávky v 1 kapsule.

 

Výsledky analýzy vzorky prípravku Gemioptal® TOP Q

Luteín a zeaxantín

  • meranie bolo vykonané renomovanou spoločnosťou Kemin®
  • z výsledkov je jasne viditeľné, že obsah luteínu a zeaxantínu v kapsuli plne zodpovedá deklarovanému množstvu na krabičke
  • množstvo luteínu FloraGLO®    10mg +/- 0,3mg
  • množstvo zeaxantínu Optisharp®     2,1mg +/- 0,1mg  

 

Omega - 3 (DHA a EPA)

  • meranie bolo vykonané akreditovanou spoločnosťou EKOCENTRUM OVALAB

  • z výsledkov je jasne viditeľné, že obsah DHA a EPA v kapsuli plne zodpovedá deklarovanému množstvu na krabičke, ba dokonca túto dávku prevyšuje

  • množstvo DHA    325 mg +/- 2,2%

  • množstvo EPA     55,5mg +/- 3%  

 

Moja objednávka

0,- €
zobraziť
Práve sa nachádzate: Gemioptal TOP Q » Gemioptal TOP Q » Gemioptal TOP Q