Prečo Gemioptal® HERBAL?

Prípravok Gemioptal® HERBAL je úplne prírodným doplnkom  stravy, ktorý bol vyvinutý na očnej klinike Gemini. Obsahuje byliny používané už starou čínskou medicínou pre ich blahodarný účinok na zrak. Vyvážená kompozícia bylín pomáha k udržaniu dobrého zraku.

V klinickej praxi Gemioptal® HERBAL odporúčame najčastejšie ľuďom s podráždenými očami z dôvodu nedostatku sĺz alebo ich zníženej kvality.

Zmes bylín v Gemioptal-e  bola starostlivo vybraná a klinicky otestovaná.

GEMIOPTAL® HERBAL

- má priaznivý účinok na zrak - suché oko – podráždené oko z nedostatku sĺz

                                                 - zákaly na sklovci

                                                 - začínajúca presbyopia (potreba okuliarov na čítanie),

- pôsobí priaznivo na krvný obeh

- pomáha udržiavať normálnu činnosť nervovej sústavy

- pôsobí priaznivo na imunitný systém

- napomáha normalizovať hladinu glukózy v krvi

- pôsobí priaznivo na  kĺby a chrupavky

- obsahuje antioxidačné látky

 

Denná dávka obsahuje:  /  Obsah v jednej kapsule:

Gemioptal® HERBAL je najnovší prírastok výživových doplnkov z rady Gemioptal®. Obsahuje byliny používané už v starej čínskej medicíne pre ich blahodarný účinok na zrak. Obsahuje živiny, pomáhajúce k udržaniu dobrého zraku a antioxidačné zložky, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály a redukujú oxidačný stres.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Farbivo E 104 môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v dobre uzavretom obale.

Gemioptal® HERBAL je doplnok stravy pre dospelých. Kapsule s obsahom prírodných extraktov. Informácie pre diabetikov: neobsahuje cukor.

Moja objednávka

0,- €
zobraziť
Práve sa nachádzate: Gemioptal TOP Q » Gemioptal HERBAL » Gemioptal HERBAL